0535 244 53 51

Hakkımızda

Batman Atılgan Nakliyat

Ev taşırken insanlar çok fazla sorun yaşayabiliyor, özellikle ev taşımacılığında birçok soru insanın kafasının karışmasına yol açabiliyor. Bazıları ise profesyonel bir nakliyece bulmakta zorlanıyor. Özellikle işini her zaman müşterinin istekleri doğrultusunda yapan firmalar tercih ediliyor. Batman evden eve nakliyat firması her zaman müşterinin istekleri doğrultusunda hareket etmeyi kendine misyon edinmiş ve müşteri odaklı çalışan bir firmadır. Batman nakliyat firması bulmak istiyorsanız işini gerçekten seven ve bu işi en iyi yapan firma ile çalışmalısınız. Özellikle teknolojiyi takip eden ve profesyonelliği ilke edinen bir firma olmalı bu. Asansörlü taşımacılıkta, şehirler arası ve şehir içi nakliye işleri için firma ile iletişime geçmeyi unutmayın.

Batman Evden Eve Nakliyat eşya sentöründe en iyisiyiz demiyoruz ama en iyi şekilde eşyanız güvenle uzman ekiple kırmadan çizmeden elimizden geldiği kadar özen göstererek taşıyoruz türkiyenin her yerine taşıma yapılır.

Batman evden eve nakliyat sektörü son dönemlerde şehirlerin kalabalıklaşması ile yerleşim yerlerinin şehir merkezlerinden uzak noktalar taşınması, yüksek katlı binaların yapılarak eşya taşınmasının zorlaşması, asansörler ile yük taşınmaması ve en önemlisi de çalışan insanların tüm bu işler için yeterli zamanı ayıramaması gibi sosyal ve ekonomik sebeplerden dolayı çok sık kullanılmaya başlanmış ve birçok kişi tarafından tercih edilir olmuştur.

Batman Evden Eve Nakliyat olarak bunca yılın vermiş olduğu deneyim ve güveni sizlere en iyi şekilde yansıtıyoruz. Amacımız sektörde her zaman diğer firmalara göre lider konumda olmak ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde profesyonel düzeyde eşya taşımacılığı hizmeti sağlayabilmektedir. Batman başta olmak üzere tüm Türkiye’nin her il ve ilçesine eşya taşımacılık hizmeti sağlayan şirketimiz son model eşya taşıma araçları ve alanında uzman personellerimiz ile sizlere hizmetler sağlamaktayız.

Evden eve nakliyat yapan firmalar sizin evinizde bulunan eşyaları bünyelerindeki nitelik sahibi personellerle toparlayıp araçlarına yüklüyorlar. Büyük eşyaları, mobilyaları ve büyük eşyaları indirmek için ise asansörlü bir vinç kullanarak hem apartmanda dar merdivenler yüzünden sıkıntı yaşamıyorlar, hem daha hızlı ve pratik şekilde evi taşıyorlar hem de eşyaları tamamen sararak herhangi bir çarpma ya da sürtme riskinde karşı garanti altına almış oluyorlar. Batman evtur

Evden eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadardır?


Evden eve nakliyat hizmetinin fiyatları evin taşınacak olduğu mesafeye, evdeki eşya miktarına ve doğal olarak bu iş için gerekli personel sayısına, evin bulunduğu kat sayısına ve ev taşıma için kullanılacak aracın özelliklerine göre değişen fiyatlarda olabilir. Fakat evden eve taşımacılık hizmetinin kullanılmayıp ev taşımak için hem taşıyıcıya hem de araca ayrı ayrı paralar vererek üstüne üstlük de oldukça fazla güç ve zaman sarf ederek bu işi yapmaya kıyasla evden eve taşımacılık hizmeti satın almak çok daha avantajlıdır.