0535 244 53 51

Batman Evden Eve Nakliyat - Yüksek Katlara Asansörlü Taşıma

Batman Evden Eve Nakliyat - Yüksek Katlara Asansörlü Taşıma

Batman Asansörlü Nakliyat Nedir ? Batman Evden Eve Nakliyat, Evinizin balkonuna kuracağımız modüler asansörlü taşımacılık sistemimizle merdiveninizin dar ya da alçak olması sorun olmaktan çıkıyor. Bu sistemle eşyalarınızı direk balkondan nakliye aracına getirerek, hiçbir zarar görmeden taşınmasını sağlıyoruz. Onuncu kata kadar ulaşabilen ve 300 kg. a kadar yük taşıya bilen asansör sistemimizle verdiğimiz daha hızlı ve daha güvenilir olan bu taşınma hizmetinin ismini asansörlü nakliyat olarak adlandırıyoruz.
2 Farklı Asansör Sistemi  Batman Evden Eve Nakliyat, Her Evin yada binanın balkonu veya penceresinin yapısının uygun  veya cephesinin çalışma şartlarına elverişli olmayabileceğinden asansör kurulumu mümkün olmaya bilir.  Eşya taşımacılığında çalışma teknolojisi ve kurulum bakımından  Modüler (Kurmalı Tip) Asansör ve Teleskopik (Araç Üstü) Asansör sistemi olmak üzere iki farklı asansör sistemi mevcuttur. Bu sayede daha yüksek katlara yada daha problemli cephelerde de asansörlü taşımacılık yapma imkanımız artmış olur.
Modüler (Kurmalı Tip) Asansör Sistemi ve Özellikleri Modüler Asansör Sistemi

Batman Evden Eve Nakliyat, Rayların birbirine birleştirilerek oluşur. Nakliyat Kamyonunun içinde taşınabilir çok az yer kaplar. 200 Kg.  Taşıma Kapasitesi. Ev elektriği ile çalışır 220 Volt 1,5 Kw. (Çalışma Anında Bir Elektrikli süpürge kadar enerji harcar) Modüler olduğu için Bahçe içine kurulabilir. Sessizdir, çalışma esnasında çevreye rahatsızlık vermez. 4 yada 5 nci katlarda sağlıklı çalışabilir. Binaya Yakın Kurulmalıdır. En Az 3 yada 4 personel gerektirir. Kurulumu yada sökülmesi  30 – 45 dk arası zaman alır Eşyası taşınacak evin balkonuna ve alt katlara bağlanması gereklidir.
Teleskopik (Araç Üstü)Asansör Sistemi ve Özellikleri Batman Evden Eve Nakliyat, Raylar birbirinin içinden çıkar Araç üstüne monteli şekildedir. Kurulum yerine kendi aracıyla beraber gitmek zorundadır. 12 nci kata kadar yüksekliğe çıkabilir. 1 personel ile kurulumu yapılır 10 Dk içinde Kurulumu biter Eğimli kurulabilir. 45 dereceye kadar Balkon ve Araç arasında yüksekliğe bağlı en fazla 10 mt. mesafe olmalıdır. Pencereye de kurulabilir. Bağlanmaya ihtiyacı yoktur. 300 Kg. Taşıyabilir.