0535 244 53 51

Batman Evden Eve Nakliyat - Paketleme

Batman Evden Eve Nakliyat - Paketleme

Batman evden eve nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize taşınma işinizin ilk anından evinize yerleştiğiniz son ana kadar destek sağlıyoruz. Bu desteklerimizden biriside paketleme hizmeti, siz küçük işlerle uğraşmak yerine yeni evinize adapte olun ve gelecek planlarınızı yapın diye en ince ayrıntısına kadar paketleme işlerinizi batman evden eve nakliyat organize ediyor.

Paketleme

Taşınmaya karar verdiniz, fakat aklınız mı karıştı ? Hem yeni evinize alışacak hem yeni komşularınızla tanışacaksınız. Birde bunların üstüne eski evinizde eşyaları paketleyip yeni evde birde paketleri tek tek açıp yerleştirmek canınızı mı sıkıyor ? Merak etmeyin Batman evden eve nakliyat olarak biz tüm bu meşakkatli işleri sizin adınıza yapıyoruz. Siz sadece yeni komşularınızla tanışıp yeni hayatınızda ne gibi güzellikler yapacaksınız bunları düşünün.

Şirketimiz paketleme hizmetlerinde titizlikle çalışmaktadır. Her bir odanın, kişinin ve ürünlerin kolileri ve paketlemeleri ayrı ayrı yapılmaktadır. Bu sayede eskiden olduğu gibi yatak odası eşyalarınızın arasından tencere tava, mutfak eşyalarının arasından ise en sevdiğiniz bilgisayarın çıkması gibi kötü sürprizlerle karşılaşmıyorsunuz. Kısaca oda oda paketlemelerimizi özetliyecek olursak.

Mutfak eşyalarının paketlenmesi:

Mutfak eşyaları ev hanımları için birer hazine değerindedir, heleki içlerinde aile yadigari porselen yemek takımları varsa bir tekinin bile zarar görmesini istemez. Bu sebeple batman evden eve nakliyat olarak deneyimli personelimizle beraber sizin için değerli olan bizim içinde değerlidir prensibi ile. Her bir cam, porselen vb. gibi kırılabilecek zarar görebilecek eşyaları tek tek sararak kolileyip paketliyoruz.